Kas mes esame

UAB „Medienos profesionalai” – aukštos kokybės medienos produktų, skirtų sodui, stovyklavietei ar kitam gamtos prieglobsčiui, gamintojas. Mūsų gaminių asortimente rasite nuo jaukių grilio namelių, išskirtinio dizaino saunų, gražių paviljonų iki kubilų. Produktai yra gaminami iš atsinaujinančių gamtos išteklių: aukštos kokybės pušies, kurios kilmė Europos šalys arba termiškai Suomijoje modifikuotos pušies. Iš Medienos profesionalų ofiso ir gamyklos Mažeikiuose, per mūsų platų tarptautinių agentų tinklą, mes aptarnaujam klientus, esančius Nyderlanduose, Vokietijoje, Norvegijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje ir plačiai už jos ribų.

Mūsų pagrindinis tikslas yra gaminti išskirtinius aukštos kokybės medienos produktus, kurie geriausiai atitinka mūsų klientų lūkesčius, puikiai įsikomponuoja mūsų klientų namuose ir jų aplinkoje ir taip pagerina jų gerbūvį. Mes siekiame sulėtinti gyvenimo tempą, padėti klientams atsipalaiduoti, atkurti prarastą pusiausvyrą ir mėgautis akimirka ramioje aplinkoje, o po to, su naujomis jėgomis ir puikiomis idėjomis grįžti į aktyvų gyvenimą. Šiam tikslu pasiekti, mes atsižvelgiame į asmeninius klientų pageidavimus ir siūlome technologinius sprendimus labiausiai atitinkančius jų poreikius bei lūkesčius. Mūsų klientai gali rinktis iš įvairių dizaino galimybių, pavyzdžiui, produkto matmenis, išdėstymą, langų bei durų dizainą, izoliaciją, terasą, interjerą ir t.t.

Kaip mes gaminame

Mūsų gamybos patalpos siekia du tūkstančius kvadratinių metrų. Dirbame su modernia profesionalia įranga bei technika, kuri leidžia mums pasiekti labai tikslius elementų išmatavimus, kas užtikrina lengvą montavimą, gaminio tvirtumą bei jo gerą išvaizdą. Kiekviename gamybos proceso etape ypatingas dėmesys skiriamas kokybės kontrolei: nuo žaliavų tiekimo iki produkto pristatymo klientui. Užsakymo įgyvendinimo laikotarpis paprastai užtrunka iki 2 savaičių.

Mūsų gamybos skyrius nuolatos investuoja į naujus įrengimus. Taip pat visada ieško naujų idėjų, siekia pagerinti produktų dizainą bei techninius jų sprendimus. Produktai yra gaminami pagal brėžinius, griežtai vadovaujantis instrukcijomis, todėl atitinka Europos sąjungos kokybės standartus. Kiekvienas naujas produktas yra testuojamas. Dauguma medžiagų naudojamų gamybos procese yra sertifikuotos (ir pažymėtos CE simboliu).

Mūsų kompetencija

Mūsų komanda sudaryta iš atvirų pažiūrų specialistų, kuriuos motyvuoja geri rezultatai ir naujovės, kurie turi sukaupę daugiau nei 10 metų patirtį pardavimų valdymo ir gamybos procesuose. Mes suprantame, kad klientai vaidina itin svarbų vaidmenį ir lemia sėkmingą verslą, todėl labai atsakingai tai vertiname ir visada siekiame ilgalaikės partnerystės. Šiam tikslui įgyvendinti taip pat nuolat dirbame su naujomis idėjomis, siekiame pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, išplėtoti ir rasti geriausią technologinį sprendimą. Visos pastangos nukreiptos į nuolatos augančius mūsų klientų lūkesčius. Mes manome, kad inovacijos yra pagrindinė augimo jėga, todėl visada ieškome naujoviškų būdų, kaip efektyviau ir kokybiškiau aptarnauti mūsų klientus.

Mūsų partneriai

Mūsų verslo idėja

Siekiame gaminti išskirtinius, novatoriškus, aukštos kokybės medienos gaminius, kurie viršija mūsų klientų lūkesčius ir pagerina jų gyvenimo kokybę.

Ką mes vertiname ir ko siekiame

  • Sukurti saugią, teigiamą ir patikimą aplinką mūsų darbuotojams
  • Kiekvienoje situacijoje elgtis atsakingai ir pagarbiai
  • Naudojant savo kompetencijas, lankstumą ir novatoriškumą patenkinti augančius mūsų klientų poreikius
  • Išlaikyti technologinių procesųpaprastumą
  • Būti atviri naujoms idėjoms ir lengvai priimti iššūkius
  • Būti skaidrūs ir atskaitingi valstybės institucijoms